Stavby na klíč, fasády, dřevostavby, sádrokartony
Telefon: +420 722 300 003  |  E-mail: info@vip-stavby.eu
Více kontaktů »

Akustika 

Akustické obklady

Mezi hlavní vlastnosti akustických obkladů patří, že účinně pohlcují zvuk,  odrážejí popřípadě rozptylují. S jejich pomocí tak dosahujeme v uzavřeném prostoru požadované akustické kvality. Provedení lze kombinovat z jednotlivých akustických prvků a materiálů, které tvoří v navržených sestavách vlastní interiérové obložení místnosti.

Akustické panely

Při realizaci výplně akustických stěn lze jednoznačně doporučit využití minerálních tvrzených panelů Švédské firmy ECOPHON. Tyto panely jsou vyráběny s povrchem Akutex T, Texona a Super G ( tento panel má vysoce odolný povrch a tudíž je vhodný zejména do tělocvičen ). Samozřejmostí je široká nabídka barevných odstínů těchto panelů.

Akustické podhledy

Jako vhodný doplněk stěnových akustických panelů lze použít akustické podhledy jelikož v některých případech ( chodbách, kancelářích, tělocvičnách, výrobních halách ) není možné materiál pohlcující zvuk umístit jinam. K nejvíce používaným materiálům současnosti patří minerální kazetové podhledy. Samozřejmě dle návrhu je do podhledu možné použít i dřevěné prvky, sádrokarton, štěrbinové konstrukce, tahokov a jiné.

VIPman
GRÜNman
Kanadské dřevodomy Sádrokartony, akustika Stavby na klíč Kanadské dřevodomy Fasády, střechy
Pravý okraj