Stavby na klíč, fasády, dřevostavby, sádrokartony
Telefon: +420 722 300 003  |  E-mail: info@vip-stavby.eu
Více kontaktů »

Zušlechtěné omítky 

Elastcolor Tonachino PLUS 1,2mmVysoce flexibilní, vodě, řasám, plísním a houbám odolná stěrková pastovitá omítka, vyztužená vlákny pro úpravu a ochranu povrchu v interiéru i exteriéru.

Quarzolite TonachinoStěrková pastovitá omítková směs střední zrnitosti na bázi akrylových pryskyřic pro dekorativní úpravu a ochranu povrchu v interiéru i exteriéru.

Quarzolite GraffiatoStěrková pastovitá omítková směs na bázi akrylových pryskyřic s drásaným vzhledem pro dekorativní úpravu a ochranu povrchu stěn v interiéru i exteriéru.

Quarzolite Tonachino PlusPastovitá omítková směs na bázi akrylových pryskyřic pro použití v interiéru a exteriéru. K dispozici v různých granulometriích, se schopností uzavření porézního povrchu, určená zvláště pro prostředí náchylné k bujení řas, hub a plísní, poskytuje podkladu příjemný rustikální vzhled.

Silancolor TonachinoPastovitá stěrková omítková směs na bázi silikonové pryskyřice ve vodní disperzi, hydrofobní, s vysokou propustností vodních par, určená pro exteriéry i interiéry.

Silancolor GraffiatoPastovitá stěrková omítková směs s drásaným vzhledem na bázi silikonové pryskyřice ve vodní disperzi, hydrofobní, s vysokou propustností vodních par, k aplikaci stěrkou, určená pro použití v exteriéru. K dispozici v různých granulometriích.

Silancolor Tonachino PlusPastovitá omítková směs na bázi silikonových pryskyřic pro použití v interiéru i exteriéru. K dispozici v různých granulometriích, s vysokou paropropustností, určená zvláště pro prostředí náchylné k bujení řas, hub a plísní, poskytuje podkladu příjemný rustikální vzhled.

Silancolor AC Tonachino 1,2, 1,5mmPastovitá stěrková omítková směs na bázi silikonové pryskyřice s přídavkem akrylové pryskyřice ve vodní disperzi, hydrofobní, s vysokou paropropustností vodních par, určená pro exteriéry i interiéry.

Silexcolor Tonachino - Minerální dekorativní pastovitá omítková směs na bázi silikátu s vysokou propustností vodních par pro použití v interiéru i exteriéru.

Silexcolor Graffiato -  Minerální ochranná a dekorativní pastovitá omítková směs s drásaným efektem na bázi silikátu s vysokou propustností vodních par, pro použití v interiéru i exteriéru, k nanášení stěrkou.

VIPman
GRÜNman
Kanadské dřevodomy Sádrokartony, akustika Stavby na klíč Kanadské dřevodomy Fasády, střechy
Pravý okraj