Stavby na klíč, fasády, dřevostavby, sádrokartony
Telefon: +420 722 300 003  |  E-mail: info@vip-stavby.eu
Více kontaktů »

Základní nátěry 

Elastocolor PrimerElastocolor Primer se používá pro impregnaci betonových povrchů a na ploty opravené maltami ředy Mapegrout před prováděním nátěrů Elastocolor Pittura nebo stěrky Elastocolor Rasante SF.

Malech - Základní nátěr na bázi mikroakrylových pryskyřic ve vodní disperzi. Malech se obecně používá jako základní nátěr (např. cementové omítky a stěrky) před prováděním dokončovacích barevných nátěrů Quarzolite Pittura, Elastocolor Pittura nebo tenkovrstvých omítek a stěrek Quarzolite Tonachino, Quarzolite Graffiato, Elastcolor Tonachino Plus, Elastcolor Rasante a Elastcolor Rasante SF pro sjednocení savosti podkladu a jako adhezní můstek.

Quarzolite Base Coat - Je základní pigmentovaný sjednocující a plnící nátěr na bázi akrylových pryskyřic ve vodní disperzi, mikromletého kameniva a vybraných plniv, který po nanesení sjednocuje savost podkladu a zlepšuje přídržnost povrchových úprav řady Quarzolite.

Silancolor PrimerPenetrační nátěr na bázi silikonové pryskyřice ve vodní disperzi. Sjednocuje savost podkladů a současně plní funkci kotevního můstku před aplikací nátěru Silancolor.

Silancolor Primer PlusIzolační základní nátěr na bázi silanů a siloxanů ve vodní emulzi s účinným efektem proti tvorbě a bujení řas a plísní. Používá se ke sjednocení savosti povrchu, který je tak vhodně připraven pro nátěr materiály řady Silancolor Plus, používanými pro konečnou úpravu povrchů.

Silancolor Base CoatJe probarvený nátěr na bázi silikonových pryskyřic ve vodní disperzi s obsahem mikromletého křemičitého písku vybrané granulometrie. Sjednocuje savost podkladu a zvyšuje přídržnost následně nanášených povrchových vrstev řady Silancolor.

Silexcolor PrimerJe základní transparentní nátěr na bázi modifikovaného křemičitanu draselného ve vodním roztoku, který se používá pro zvýšení přídržnosti k podkladu a pro sjednocení savosti podkladu před nanesením barevných dokončovacích nátěrů a tenkovrstvých omítek řady Silexcolor.

Silexcolor Base CoatJe probarvený základní nátěr na bázi modifikovaného křemičitanu draselného ve vodní disperzi s obsahem mikromletého křemičitého písku vybrané granulometrie. Sjednocuje savost podkladu a zvyšuje přídržnosti následně nanášených povrchových vrstev materiálů řady Silexcolor. 

VIPman
GRÜNman
Kanadské dřevodomy Sádrokartony, akustika Stavby na klíč Kanadské dřevodomy Fasády, střechy
Pravý okraj