Stavby na klíč, fasády, dřevostavby, sádrokartony
Telefon: +420 722 300 003  |  E-mail: info@vip-stavby.eu
Více kontaktů »

Lepící a stěrkové hmoty  

Mapetherm AR1Jednosložková cementová malta pro lepení a stěrkování tepelně izolačních desek a provádění kontaktních zateplovacích systémů.

Mapetherm AR1 GG - Jednosložkový cementový tmel pro lepení a stěrkování kontaktních zateplovacích systémů s vodícím zrnem do maximální velikosti 0,6mm.

Mapetherm FLEX RP - Bezcementová vlákny vyztužená vysoce elastická stěrková hmota, vylehčená, odolná vůči mikroorganismům. Doporučená pro renovaci poškozených zateplovacích systémů.

Mapetherm AR2Jednosložkový cementový tmel je určen na lepení termoizolačních desek z polystyrénu a minerálních vláken a k provedení vyrovnávací vrstvy, vyztužené síťovinou ze skelných vláken na vnitřních i venkovních stěnách.

Keraflex šedýJakostní flexibilní cementový lepicí tmel s prodlouženou dobou zpracovatelnosti k lepení termoizolačních desek z polystyrénu a minerálních vláken a k provedení vyrovnávací vrstvy, vyztužené siťovinou ze skelných vláken na vnitřních i venkovních stěnách.

Keraflex Maxi S1 - Cementové lepidlo výjimečných vlastností s omezeným skluzem, prodlouženou dobou zavadnutí, deformovatelné, s technologií Low Dust, vhodný pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene (vhodný zejména pro lepení slinuté keramiky a přírodního kamene velkých formátů).

Elastorapid/A+B šedý - Dvousložkové vysoce deformovatelné cementové lepidlo s výjimečnými vlastnostmi, prodlouženou dobou zavadnutí, rychlím průběhem vytvrzení a hydratace a sníženým skluzem pro lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene.

Planitop HDM Maxi/A+B - Dvousložková cementová malta s pucolánovou reakcí vyztužená vlákny, s vysokou pevností v tahu za ohybu, pro použití ve vrstvě maximální tloušťky 25mm pro armované vyztužení povrchu zateplovacích systémů s velkoformátovým obkladem v kombinaci s Mapegridem G 120 nebo Mapegridem G 220.

Ultralite S2 - Jednosložkové vysoce deformovatelné vylehčené cementové lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí, velmi vysokou výtěžností, snadnou aplikací a vysokou schopností pokrytí rubové strany lepeného prvku, určené k lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene, ideální pro pokládku tenkovrstvých obkladů a dlažeb typu gres.

Adesilex FIS 13 - Lepidlo na bázi syntetických pryskyřic ve vodní disperzi, s vybraným tříděným kamenivem a speciálními přísadami. Po smíchání s cementem vznikne kompaktní malta s excelentní přídržností k podkladu, vhodná pro lepení a stěrkování termoizolačních desek pro kontaktní systémy.

Plastimul 1K Super Plus - Jednosložková vysoce pružná rychleschnoucí živičná hydroizolační emulze bez obsahu rozpouštědel, s plnivem z polystyrénu a pryže, s omezeným smršťováním a vysokou výtěžností.

Plastimul 2K Plus/A+B - Dvousložkový vysoce pružný rychleschnoucí hydroizolační živičný nátěr bez obsahu rozpouštědel, s omezeným smršťováním s obsahem vláken celulózy. 

VIPman
GRÜNman
Kanadské dřevodomy Sádrokartony, akustika Stavby na klíč Kanadské dřevodomy Fasády, střechy
Pravý okraj