Stavby na klíč, fasády, dřevostavby, sádrokartony
Telefon: +420 722 300 003  |  E-mail: info@vip-stavby.eu
Více kontaktů »

Fasádní barvy 

Quarzolite PitturaJe kvalitní nátěr na bázi akrylové pryskyřice ve vodní disperzi a mikromletého plniva určený pro ochranu a dekoraci povrchů v exteriéru i interiéru.

Silancolor PitturaJe kvalitní nátěr na bázi silikonové pryskyřice, který spojuje výhody tradičních minerálních nátěrů s novými syntetickými nátěry. Vzhledem ke svému jedinečnému složení má Silancolor Pittura skutečně vysokou schopnost propustnosti vodních par i vynikající vodoodpudivý účinek.

Silancolor Pittura PlusKvalitní ochranný hydrofobní nátěr se silným účinkem a ochranou proti vzniku a bujení řas a plísní a s vysokou propustností vodních par na bázi silikonové pryskyřice ve vodní disperzi pro použití v interiéru i exteriéru.

Silexcolor PitturaJe ochranný nátěr na bázi silikátu určený na cementové nebo vápenné omítky v interiéru i exteriéru, vysoce propustný pro vodní páry ve shodě s normou DIN 18363.

Elastcolor - Pružná nátěrová hmota na bázi akrylových pryskyřic ve vodní disperzi, určená k ochraně a dekorativní úpravě cementových omítek a betonových povrchů.

VIPman
GRÜNman
Kanadské dřevodomy Sádrokartony, akustika Stavby na klíč Kanadské dřevodomy Fasády, střechy
Pravý okraj